Hayatının her alanında öyle deneyimlemeleri oluyor ki insanın işte beyin tüm bunları depoluyor zaman içinde. Bu duyguların tümü beyinde 32 adet enerji noktasında toplanıyor desem size bir şey ifade eder mi? Bars adı verilen bu enerji noktaları içerisinde zaman, yaratıcılık, güç, farkındalık, aşk, cinsellik, para, sağlık ve daha birçok kavramı biriktiriyor.

Access bars nasıl yapılır?

Bu uygulama esasen bu duygular üzerinde oluşan manyetik etkiyi buralara oluşturulacak dokunuşlarla kaldırma prensibine göre çalışır. Bu noktalara parmak uçlarıyla uygulanacak hafif dokunuşlarla, basınç altındaki duyguların aktifleştirilmesi sağlanır.

Bars seanslarında her noktanın altında biriken duygular 5-10.000 yıllık sınırlamaları temizlenir.

Access bars nasıl yapılır sorusunu kendine sormaya başlayan her birey, hayatını kısıtlayan tüm olgulara tümüyle uzaklaştırma eğilimine girmiş demektir. Bu uygulamaya başladığınızda aslında olmanız gereken yerden ne kadar uzakta olduğunuzu fark edeceksiniz. Access bars seansları bugüne kadar birçok insana, boğuştuğu pek çok duyguyla rahatça başa çıkabilme gücünü vermiştir. Hiçbir şey değişmeyeceğinizi düşünseniz bile en kötü olasılıkla güzel bir masaj yaptırma keyfini yaşamak olacaksınız.

Peki, faydaları nelerdir?

Öncelikle günlük hayatta sizi baskı altına alan stres olgusunu azaltır. Beden üzerindeki ve beyninizdeki yorucu gerilimi azaltır. Çoğu şeye daha az üzülmenizi sağlar. Tükenmişlik hissini yok ederek, öfkenizi kontrol altına almanızı sağlar. Ruh halinizi dengeleyerek aşırı uçlarda dolaşma riskini azaltır.

Psikolojik dengeyi sağlayarak depresyonu hayatınızdan uzaklaştırır. Her türlü fobiyi ve korkuyu ortadan kaldırarak kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olur. Vücudunuzu yıpratmadan enerjinizi üst seviyelere çıkarır. Yeteneklerinizin farkına vardırarak başarılı bir performans sergilemenizi sağlar.

Access bars nasıl yapılır?

Öncelikle teorik bilgiler verilerek eğitime başlanır. Access kurucuları Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in eğitim videolarının izlenmesinden sonra seansa katılan çiftler eşleşerek eğitmenin gözetiminde dönüşümlü 4 bars seansı yaparlar. Bu durumda seansa katılan her kişi 2 bars yapmış ve yaptırmış olacaktır. Bars seanslarının her biri bir saat on beş dakika sürmektedir. Verilen eğitimlerin sonunda seansı tamamlayan her katılımcı lisanslı bir bars uygulayıcısı olmaya hak kazanır.

Paylaşır mısınız?
Önceki İçerikAccess Bars İstanbul
Sonraki İçerikAccess Bars Seansları

Yorum Yaz