Beynimizin 32 ayrı noktasında farklı duygulara ait enerji depolayan noktalar olduğunu biliyor muydunuz? Bars adı verilen bu noktaların he biri farklı bir duyguyu depoluyor. Aşk, cinsellik, sağlık, para, mutluluk, başarı, farkındalık, korku, alışkanlık ve daha birçok duygu.

Access bars eğitimi nedir?

Aslında bu eğitim bilinenin aksine bilinmeyenin ve hep içe atılanın çıkartılmasına yöneliktir. Genel anlamda bars uygulanan kişi büyük bir rahatlık ve gevşeme hisseder. Eğitimin uygulandığı her birey kendi seansında her şeyin farkında olmakla beraber beyin dalgalarının yavaşlamasından dolayı bir rahatlık duygusu yaşar. Bars seanslarının hiç biri bir diğerine benzemez. Her seansla ve her kişiyle farklılık gösterebilir. Kimisi gülerek rahatlar, kimisi ağlayarak, kimisi de uyuyarak. Bir saatten biraz fazla süren bu seanslarda amaç bastırılmış tüm duygulardan bireyi kurtarmaktır.

Her yaştan insanın eğitim aldıktan sonra uygulayabileceği kadar da kolay ve basittir aslında. Her eğitim sonunda kişi aslında kendinin farkına varır ve bu ister istemez içinde bir duygu patlamasına sebep olur.

Access bars eğitimi nedir sorusu ilk şunu akla getiriyor olabilir. Bedenime zararı var mı? Kesinlikle hayır. En kötü ihtimalle hiçbir sonuç almadığınızı iddia etseniz bile seans sonunda güzel bir masaj yaptırma hazzına ulaşmış olacaksınız aslında bu bile sizi rahatlatacak farkında olmadan.

Seans bir kez uygulanmaya başlandığında tüm barslar açılır ve enerji açığa çıkmaya devam eder. 21 günlük bir süreç sonunda asıl etkileri fark edilebilir hale gelir. En azından bir kez bu eğitimi almak hayatınızda çok şeyi değiştirecektir ve devamını sağlamak da sizin tercihiniz. 1990 yılından beri uygulanan bu seanslarda bugüne kadar olumsuz bir etki görülmemiştir.

Access bars eğitimi nedir?

İsteyen herkesin deneyimli bir eğitmen eşliğinde bir gün yaklaşık 8 saat olarak aldığı bir eğitimdir bars eğitimi. Bu eğitim sonunda bars uygulamasını kendinizde verebiliyorsunuz. Kendinizde ve etrafınızda keşfettiklerinizin farkına vardığınızda kendinizi buluyorsunuz aslında. Tüm içe bastırılmışlıklar dışa vurulmaya başladığında değişen dünyanızın güzellikleri daha net görülmeye başlanıyor. Birçok stres olgusuyla boğuşulan dünyada kendi özgürlüğünüze sınırsızca dokunmak paha biçilemez bir mutluluk olsa gerek.

Paylaşır mısınız?
Önceki İçerikAccess Bars Dersleri
Sonraki İçerikAccess Bars Faydaları

Yorum Yaz