Access bars dersleri farkındalık ve bilinç kazandırmak için tasarlanan prosesler bütünüdür. Bilinçli ve daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve yaşamdan daha fazlasını alabilmek için sürekli farkında oma yeteneğine access bars uygulaması denilmektedir.

Access bars dersleri gören kişiler arzu ettikleri, hayat ı yaşamaktan alıkoyan akışkanlıklar yargı ve kararları hızlıca ve basit yollarda değiştirerek kişilere her an her yerde kullanabilecekleri araçları sunmaktadırlar.

Access Bars Dersleri İnsanlara Ne Gibi Yararları Vardır?

Bilinç daha fazla olanak, daha fazla seçenek ve hayattan daha fazlasını alabilmek için farkında olabilme yeteneğine denilmektedir.  Access bars dersleri ile soru sorma soruda kalma tekniği ve insanların tüm kısıtlamalarını tamamıyla temizlenme imkânını sunmaktadır. Sorgulamak ve soru sormak access bars uygulamasının inanç sistemine ve bel bakış açılarına ve yargılara meydan okumaktır. Sorulara seçim şansı olmadığı zamanlarda seçilen yere ışık tutarak belirli kısıtlamaların kilidini açmaktadır.

Soruların cevapların hayallerin neresinde olursa olsun olağan dışı yaşamı nasıl kurulabileceğini insanların farkına varabilmelerini yardımcı olmaktadır. İnsanların kafasında her zaman yer alan para, kontrol, yaratıcılık, güç, iletişim, zaman, yaşlanma özel ilişki, inanç, , heyecan, duygu, umut, anlam, mekân, zaman, neşe vb. gibi düşünceler, fikirleri yargılayan inançları ve verilen kararları depolayan elektrik şarj noktalarında tıkanmış olan enerjinin akışını sağlayarak kişilerde de blokajları çözmeye başlar. Ve böylece kişilerin beyinlerini kısıtlayan yargı ve düşüncelerden uzaklaştırmış olur.

Access bars dersleri alan kişiler yılar içinde biriktirdikleri zihinsel olarak kendilerini yoran takıntı haline getirmiş oldukları düşüncelerden ver hayatındaki her an yanında olan blakaj ve tıkanıklıklardan kurtulmuş olmaktadır.

Çocuklara ve gençlere hayatlarının önemli kılan sınav öncelerinde access bars dersleri verilerek hem endişe ve sıkıntılardan giderilmesinde yardımcı olur hem de aldıkları puanlarda belirgin derecede atmasını sınavlarını rahat bir şekilde heyecan ve paniksiz olarak geçmelerine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca uyku problemi yaşayanlar içinde access bars seansları ile zihin ve bedendeki kötü elektriği ve gerilimi yok ederek rahat ve sakin bir uyku geçirmelerini sağlamaktadır. Huzur ve hayal duyguları yaratarak insanları hem rahatlatır hem de enerjik hissetmelerini sağlamaktadır.

Paylaşır mısınız?
Sonraki İçerikAccess Bars Eğitimi Nedir

Yorum Yaz